نمایشگر دسته ای مطالب

12اردیبهشت ماه روز معلم وسالروز شهادت استاد شهید مطهری گرامی باد

12اردیبهشت ماه روز معلم وسالروز شهادت استاد شهید مطهری گرامی بادبه گزارش روابط عمومی مدیریت شهرستان مروست 

بسم الله الرحمن الرحیم
( الَّذِی عَلَّمَ بِالْقَلَمِ عَلَّمَ الْإِنْسانَ ما لَمْ یَعْلَمْ)
در تقویم جمهوری اسلامی ایران روز ۱۲ اردیبهشت سالروز شهادت علامه شهید آیت الله مرتضی مطهری بعنوان روز معلم نام گذاری شده است.
 
داشته‌ها و یافته‌های علمی و تحقیقاتی، صنعتی، معنوی و انسانی امروز ایران اسلامی مرهون همت مضاعف و تلاش جهادگونه معلمان متعهد و پرتلاشی است که با آموزه‌های خویش، معلمی را نه به عنوان شغل بلکه حرکتی عاشقانه انتخاب نمودند و روشنگر مسیر آگاهی شدند و با آموزش و پرورش کارآمد و برنامه‌ریزی شده، نقشی مهم و بی‌بدیل در تحقق اهداف متعالی ایران اسلامی عهده‌دار شدند.
 
بدون تردید سرنوشت هر جامعه‌ای در وهله اول با کیفیت نظام آموزشی و تربیتی آن عجین شده است که در این راستا معلمان نقش اساسی و مهمی دارند.
 
اینجانب در سال مزین به نام « تولید، اشتغال آفرین، دانش بنیان »،ضمن گرامیداشت یاد و خاطره معلم فرهیخته استاد شهید مرتضی مطهری و شهدای والامقام سنگر مقدس تعلیم و تربیت، فرارسیدن روز معلم را به همه معلمین، مربیان، فرهنگیان و تلاشگران صبور، متعهد و سخت‌کوش عرصه فرزانگی و دانایی ایران اسلامی به ویژه همکاران عزیزمان در شهرستان مروست تبریک و تهنیت عرض می‌نمایم، توفیقات همگی این عزیزان را در خدمت به رشد و بالندگی و اعتلای فرهنگ و اندیشه میهن عزیز اسلامی، از درگاه خداوند مسألت دارم.