نمایشگر دسته ای مطالب

‍ جلسه شورای آموزش و پرورش منطقه مروست تشکیل شد

‍ جلسه شورای آموزش و پرورش منطقه مروست تشکیل شد


جلسه شورای آ.پ.مروست با حضور میربهبودی سرپرست فرمانداری خاتم،حاج آقا حسینی امام جمعه مروست،محمدی رییس اداره آ.پ.مروست ، معاونین، کارشناسان و اعضای شورای آموزش و پرورش مروست با 3دستور کاربرگزار شد.

 
به گزارش روابط عمومی اداره آموزش و پرورش مروست:
جلسه شورای آ.پ.مروست با حضور میربهبودی سرپرست فرمانداری خاتم،حاج آقا حسینی  امام جمعه مروست،محمدی رییس اداره آ.پ.مروست ، معاونین، کارشناسان و اعضای شورای آموزش و پرورش مروست با 3دستور کاربرگزار شد.
1-بازگشایی مدارس
2-تجلیل از معلمین شاخص
3-تفاهم نامه همکاری میان آموزش و پرورش با شورای اسلامی شهر وروستاها
در ابتدای جلسه محمدرضا محمدی رییس اداره  آموزش و پرورش منطقه مروست طی سخنانی با ارئه گزارشی از وضعیت فعالیت معلمان  و دبیران  در فضای مجازی خاطر نشان کرد  در دوران کرونا مدارس و بحث آموزش با تعطیلی مواجه نبود  بلکه معلمان ، مدیران و دبیران با سعی و تلاسش و کوشش فراوان تعلیم و تربیت را دنبال می کردند.
سپس ایشان به بازگشایی مدارس از روز شنبه 27اردیبهشت ماه که با رعایت کامل فاصله گذاری و نکات بهداشتی اشاره نمودکه حضور دانش آموزان نیز در مدارس اختیاری خواهد بود.
سرپرست فرمانداری خاتم در این نشست ضمن  سپاسگزاری از اداره آموزش و پرورش مروست به موضوع اهمیت علم و دانش  و تعلیم و تربیت در جامعه اشاره و آموزش و پرورش را در توسعه جامعه مهم توصیف کرد.
حاج آقا حسینی امام جمعه مروست نیز از تلاش های آموزش وپرورش مروست و فرهنگیان را در ایام تعطیلی مدارس و بیماری کرونا ،تقدیرو تشکر نمود. 
در ادامه نیز سایر اعضای شورا نقطه نظرات خودرا بیان نمودند.
روابط عمومی اداره آموزش وپرورش مروست