نمایشگر دسته ای مطالب

پیام ریاست اداره به مناسبت هفته شوراها

پیام ریاست اداره به مناسبت هفته شوراهاباسمه تعالی
قرآن کریم : " وامرهم شوری بینهم "

شوراهای آموزش و پرورش بسترساز فعالیتهای آموزشی و تربیتی در مدارس است

سلام و درود بر همکاران محترم، والدین گرامی و دانش‌آموزان عزیز

ضمن گرامی داشت فرارسیدن هفته شوراهای آموزش و پرورش در سال اقتصاد مقاومتی، (تولید و اشتغال) و قدردانی صمیمانه از حضور مستمر و موثر اعضای محترم شوراهای آموزش و پرورش مروست، امیدواریم با همدلی و تدبیر دلسوزان در عرصه تعلیم و تربیت، همت و تلاش فرهنگیان فرهیخته و مشارکت همه جانبه اولیای محترم، شاهد ارتقای کیفیت آموزش و پرورش و وزیدن نسیم شادابی و طراوت امید در مروست عزیزمان باشیم .

شوراهای آموزش و پرورش تجلی مشارکت مردم و مسئولین در امر مقدس تعلیم و تربیت است. تشکیل شوراها در راستای تحقق خرد جمعی، مشارکت ونظارت مردم در امر تعلیم و تربیت رسمی و عمومی و بهره گیری از کلیه ی منابع و امکانات در جهت تاسیس، توسعه و تجهیز فضاهای آموزشی و پرورشی و همچنین تسهیل در فعالیتهای اجرایی در چارچوب تعالیم اسلامی است.

شوراهای آموزش وپرورش بازوان توانمند اداره آموزش وپرورش می باشند زیرا فرماندار ، بخشدار و امام جمعه ، شهردار و رئیس شورای شهر و نمایندگان مدیران وانجمن های اولیا ومربیان به عنوان اعضای اصلی دراین جلسات شرکت می کنند.

همدلی و همراهی مسئولین ادارات و نهادها می تواندزمینه تحقق اهداف بلند نظام تعلیم و تربیت را فراهم نمایدکه به حمد ا… در این جلسات مسئولین منطقه حضورفعالی دارند و در همین جا لازم می دانم از اعضای محترم شورای آموزش وپرورش و همکاری خوب آنها تقدیر و تشکر نمایم.

 

محمدعلی امینی مروست

ریاست آموزش و پرورش مروست