نمایشگر دسته ای مطالب

پیام تبریک ریاست اداره آموزش وپرورش مروست به مناسبت سالروز ورود آزادگان

پیام تبریک ریاست اداره آموزش وپرورش مروست به مناسبت سالروز ورود آزادگانریاست اداره آموزش وپرورش مروست بمناسبت سالروز ورود آزادگان سرافراز طی پیامی اظهار داشتند :آزادگان، با ایمان راسخ خود در برابر همه فشارهای جسمی و روحی دشمنان ایستادند و از شکنجه‏‌های مزدوران بعثی هراسی به خود راه ندادند .

در این پیام آمده است :

26مردادماه ،روز سراسر افتخاری است که بر صفحات زرین انقلاب حک شد و یادآور ایامی پر از شور و شادی و معطر است به عطر حضور دوباره عزیزانی که بوی شهیدان را با خود داشتند ..
آزادگانی که اسارت دشمن را به سخره گرفته و با مقاومت پایداری تکلیف خود را به اسلام و ایران عزیز به شایستگی ادا نموده اند. مردانی که اسطوره صبر، مقاومت، پایداری، شرف و انسانیتند. ایستادگی و مقاومت آزادگان سرافراز در طول سال‌های سخت اسارت نه تنها روحیه دشمن را خرد کرد بلکه ملت ایران را در دنیا رو سفید و سربلند و همگان را به تعظیم و احترام در مقابل سرو قامتان همیشه استوار کشور وادار کرد.   اینجانب به نوبه خود، این روز خجسته را به تمامی آزادگان غیور و سرافراز میهن اسلامی، تبریک عرض نموده و اقتدار جاویدان و عزت پا برجای ایران اسلامی و ملت شریف ایران را از خداوند منان مسئلت دارم .