نمایشگر دسته ای مطالب

مراسم نمادین انتخابات شورای دانش آموزی درمنطقه مروست برگزار شد

مراسم نمادین انتخابات شورای دانش آموزی درمنطقه مروست برگزار شد


انتخابات شورای دانش آموزی منطقه مروست

به گزارش روابط عمومی اداره آموزش  و پرورش مروست:

امروز صبح انتخابات شورای دانش آموزی دبیرستان پسرانه شهید فلاحتی(دور اول) با حضور حاج آقا حسینی امام جمعه مروست ، فلاحتی معاون پرورشی فرهنگی ، نجفی بازرسی، محمدیان حراست ،افخمی مسئول بسییج دانش آموزی و دانش آموزان برگزار شد.
پس از تلاوت كلام الله مجيد و اجراي سرود ملي جمهوري اسلامي و پس از اجراي سرود همگاني توسط كل دانش آموزان  فلاحتی معاونت پرورشی آموزش و پرورش منطقه مروست ضمن خير مقدم از حضور مسئولين تقدير و قدرداني نمود.وي در سخنان خود شوراي دانش آموزي را تمرين مشاركت جويي و مسئوليت پذيري عنوان كرد و بر اهميت اين انتخابات تأكيد نمود.
حسن فلاحتی معاون پرورشي و فرهنگي آموزش و پرورش منطقه بیان کرد:انتخابات شوراي دانش‌آموزي را فرصتي براي دانش‌آموزان دانست تا حضور خود را در مدرسه  پررنگ تر كنند و در كنار توجه به آموزش،در توسعه و تقويت فعاليتهاي گروهي اهتمام ورزند.
حاج آقا حسینی امام جمعه مروست در سخنان خود بین دانش آموزان  اظهار داشت : شوراهاي دانش‌آموزي بازوهاي فكري و عملياتي مدرسه هستند و اين فرصتي است  تا شما دانش آموازان خودرا باور نموده و براي  حضور درميادين بزرگتر در آينده آماده شوید.
حاج آقا حسینی افزود :یکی از عناصری که برای رشد و تعالی دانش آموزان تدوین شده، انتخابات شوراها ی دانش آموزی است که به برکت استقرار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران این اتفاق بیش از دو دهه است که در کشور روی افتاده است.
گفتنی است این مراسم نمادین برگزاری انتخابات شورای دانش آموزی روز چهارشنبه اول آبان  از ساعت 9 تا ۱1 صبح در دبیرستان شهید فلاحتی  برگزار شد.