نمایشگر دسته ای مطالب

محفل انس با قرآن آموزشگاه قرآنی هاجر برگزار شد

محفل انس با قرآن آموزشگاه قرآنی هاجر برگزار شد


به مناسبت هفته قرآن،عترت،نماز محفل انس با قرآن در تنها مدرسه قرآنی منطقه مروست برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره آموزش و پرورش مروست:
محفل انس با قرآن
 به مناسبت هفته قرآن، عترت و نماز با حضور امام جمعه موقت مروست،رییس آموزش و پرورش مروست ودانش‌آموزان آموزشگاه قرآنی هاجرمنطقه مروست برگزار شد.

"محمد رضا محمدی" رییس آموزش و پرورش مروست در حاشیه این محفل در گفتگو با خبرنگار پانا هدف از برگزاری این محفل را توسعه و ترویج فرهنگ قرآنی و تعمیق باورهای دینی برای مصونیت دانش‌آموزان از هجمه‌های فرهنگی برشمرد و اظهار کرد: «بدون شک حضوردانش آموزان در این‌گونه محافل، روشنگری، هدایت و بیداری آن‌ها را نسبت به بسیاری از مسائل به‌دنبال خواهد داشت.»

"محمدی" ضمن اشاره به اثرات مثبت تلاوت آیات قرآن در زندگی افراد افزود: «انس افراد در سنین کودکی با قرآن و تلاوت آن اثرات بسیار مثبتی در جامعه خواهد داشت و از بروز ناهنجاری‌های اجتماعی در آینده می کاهد.»

وی در ادامه افزود: روح دانش آموزان پاک و بی آلایش است و از خداوند متعال به حرمت این دلهای روشن و بی ریا طلب بخشش و آمرزش داریم.
در این مراسم دانش اموزان به تلاوت آیات روح بخش کلام الله مجید پرداختند.

اجرای تواشیح و هم‌خوانی، آشنایی با فضایل و برکات معنوی کلام وحی و اهدای جوایز به دانش آموزان حافظ بخشی ازقران ، از دیگر برنامه‌های این مراسم بود.
این محفل با همکاری معاونت پرورشی و کارشناسی قرآن، عترت و نماز آموزش و پرورش و آموزشگاه قرآنی هاجر منطقه مروست برگزار شد.