نمایشگر دسته ای مطالب

زنگ انقلاب درآموزشگاه سمانه مروست نواخته شد

زنگ انقلاب درآموزشگاه سمانه مروست نواخته شد


رییس آموزش و پرورش منطقه مروست : آینده کشور متعلق به دانش آموزان است.

به مناسبت چهل و دومین سالروز پیروزی نقلاب اسلامی و همزمان با آغاز برنامه‌های دهه فجر، زنگ انقلاب در آموزشگاه سمانه مروست به صورت نمادین با حضور امام جمعه محترم ،حراست بخشداری ، ریاست ادار ه آ.پ و مسئولین بخش نواخته شد.
 
به گزارش روابط عمومی اداره آموزش و پرورش مروست:
محمد رضا محمدی در آئین نواختن زنگ انقلاب در آموزشگاه سمانه در جمع دانش آموزان افزود: چهل و دو سال پیش جوانان انقلابی و مؤمن ایران اسلامی به خیابان‌ها آمدند و حماسه‌ای پر شور را رقم زدند، آینده کشور متعلق به شما دانش آموزان است و مدیران آینده‌ جامعه ما شما هستید.
این مقام مسئول اضافه کرد: نهضت علمی بزرگی در کشور ایجادشده که شما عزیزان باید ادامه‌دهنده آن باشید، در طی این چهل و دو سال آنچه بر ما گذشت جز افتخار و سربلندی نیست؛ همچنین دانش آموزان باید بدانند که بهترین راه، گرامی داشت یاد شهدا، تداوم راهشان است.
 
در ادامه "حاج اقا ابراهیمی"امام جمعه محترم مروست در جمع دانش آموزان و مدیران ادارات بخش گفت: امروز در دنیا این کشور منحصر بفرد است و این نظام و انقلاب در دنیا درخشش خاصی دارد و همه ستمدیدگان دنیا از این انقلاب به موفقیت دست می یابند وما باید قدر این انقلاب و نظام را بدانیم و برای مستحکم کردن پایه های آن با وحدت و تعامل و همدلی درسایه توجه به منویات مقام معظم رهبری تلاش کنیم .
حاج آقا ابراهیمی نیز در این مراسم بیان داشت:
دهه فجر دانشگاه انقلاب است و همه باید از این فرصت برای بیان دستاوردهای انقلاب اسلامی تلاش کنیم.امروز ایران اسلامی در همه زمینه ها به برکت انقلاب و رهبری الهی به پیشرفت های بزرگی دست یافته و بر فراز قله های افتخار قرار دارد.