نمایشگر دسته ای مطالب

جلسه معاونین،مربیان و مشاورین پرورشی منطقه مروست برگزار شد

جلسه معاونین،مربیان و مشاورین پرورشی منطقه مروست برگزار شد


محمدی ریاست اداره مشکل اصلی جامعه را تربیت فرزندان اعلام و بیان داشتند که باید در مدارس با همکاری در حوزه پرورشی و تربیتی نیز این معضل کنترل شود

به گزارش روابط عمومی اداره آموزش و پرورش مروست:

جلسه معاونین ،مربیان و مشاورین پرورشی منطقه مروست با حضور "محمدی" ریاست اداره،"فلاحتی " معاونت پرورشی،"قنبری" کارشناس قرآن و عترت و نماز،"محمدیان"حراست،"نجفی" بازرسی و معاونین و مربیان و مشاورین منطقه مروست برگزار گردید.

در ابتدای جلسه محمدی ریاست اداره ضمن خیر مقدم و عرض تسلیت ایام سوگواری اباعبدالله الحسین و آرزوی قبولی عزاداری ها ،از آقای فلاحتی که به سمت معاونت پرورشی انتصاب گردیده و از زحمات آقای یزدانی  در این پست  تقدیر و تشکر کردند.

در این جلسه معاون پرورشی اداره آموزش و پرورش مروست گفت:تعلیم  آموزه هاي ديني به دانش آموزان به گونه اي كه مبتني بر ويژگيهاي جسمي و رشدي باشد و نياز روحي و رواني آنها را تامين نماید ضروری است

حسن فلاحتی  افزود: رسالت ما در این برهه از زمان ایجاب می کند تا نسلي بالنده ؛ خلاق و پويا تحويل جامعه دهيم چون كودكان و نوجوانان آينه تمام نما و عملي رفتارهاي ما هستند.

وی اظهار داشت : رفتارها و عملكرد ما هميشه مدنظر دانش آموزان مي باشد و آنها ما را سرمشق و الگو قرا مي دهند بنابراين تا مي توانيم بايد عامل به عمل باشيم.