نمایشگر دسته ای مطالب

جلسه مدیران مراکز پیش دبستانی منطقه مروست برگزار شد.

جلسه مدیران مراکز پیش دبستانی منطقه مروست برگزار شد.


محمدی ریاست اداره بیان کرد: خانواده ها عزیزان و جگر گوشه های خود را به شما می سپارند و محیط آموزشی ، برخورد اولیه کارکنان ، پوشش مناسب ، آموزش های اولیه وفوق برنامه های اجرایی ما ، به نوعی شخصیت اولیه کودکان را شکل خواهد داد.

 
 
به گزارش روابط عمومی اداره آموزش وپرورش مروست :
 
جلسه مدیران مراکز پیش دبستانی منطقه مروست با حضور "محمدی"ریاست اداره،معاونین"حسینی"کارشناس آموزش ابتدایی،"محمدیان"حراست،نجفی"بازرسی ،،"خاکپور" کارپردازی و مدیران مراکز پیش دبستانی برگزار شد.
 
در جلسه ای که در سالن جلسات اداره آموزش و پرورش مروست برگزار گردید در مورد اقدامات انجام شده مراکز و مدارس غیر دولتی از جمله ، تمدید مجوزها ، تعویض تابلوها و آماده سازی جهت بازگشایی مراکز ، شهریه های سال تحصیلی جدید  و...صحبت  و مدیران مراکز پیش دبستانی صحبت شد 
 
محمد رضا محمدی ریاست اداره ضمن خیر مقدم  وتسلیت ایام سوگواری اباعبدالله الحسین و یاران با وفایش 
 اظهارنمودند در نظر داشته باشید که خانواده ها، عزیزان و جگر گوشه های خود را به شما می سپارند و محیط آموزشی ، برخورد اولیه مدیران ومربیان ، پوشش مناسب ، آموزش های اولیه وداشتن مکانی شاد و بانشاط و بازی با بچه ها ، به نوعی شخصیت اولیه کودکان را شکل خواهد داد.
 
"محمدی"رییس آموزش وپرورش مروست به مدیران و مربیان گوشزد کرد که آموزش و پرورش به نوعی پاسخگوی عملکرد آنان می باشد و امور پیش دبستانی ها و مراکز غیر دولتی مکمل کار آموزش و پرورش می باشد. داشتن اتوماسیون اداری ، مجوزهای قانونی از مراکز ذیصلاح و رعایت نکات ایمنی  از الزامات همه مراکز پیش دبستانی و غیر دولتی می باشد. مدیران و مربیان باید بیمه مسئولیت و نوآموزان همه باید بیمه دانش آموزی داشته باشند وهمچنین متذکر گردید که آموزش الفبادر این دوره خلاف مقرارات می باشد.
 
درادامه جلسه هر کدام از کارشناسان اداره که در جلسه حضور داشتند مانند کارشناس حراست ، کارشناس ارزیابی و عملکرد ، کارشناس آموزش و ابتدایی و کارشناس مشارکت های مردمی نکات لازم و مورد توجه را به مدیران گوشزد کردند و مدیران  نیز مسائل و مشکلات خود را مطرح کردند