نمایشگر دسته ای مطالب

برگزاری مراسم شکوفه های حسینی وغنچه های حسینی منطقه مروست

برگزاری مراسم شکوفه های حسینی وغنچه های حسینی منطقه مروست


لازم بذکر است که امسال 290نوآموز پیش دبستانی و 240دانش آموز کلاس اولی در این مقاطع در منطقه مروست تحصیل میکنند.

 

به گزارش روابط عمومی اداره آموزش وپرورش مروست:

 مراسم نمادین شکوفه های حسینی(کلاس  اولی ها)در دبستان دخترانه هاجر  ومراسم غنچه های حسینی (پیش دبستانیها)درتکیه سادات مروست با حضور "فلاحتی"بخشدار،"محمدی"ریاست اداره آموزش و پرورش،"رضوی"شهردار،"قانع"رییس شورا،"جوکار"فرمانده سپاه مروست وجمعی از مسئولین منطقه برگزارشد.

"محمدی " ریاست اداره فرا رسیدن ماه مهر،ماه مهربانی ومودت وآغاز هفته دفاع مقدس که با ایام سوگواری سرور وسالار شهیدان مقارن شده است را گرامی داشتند و آروزوی سعادت و سربلندی برای تمامی جهادگران کسب علم ودانش و حافظان اقتدار و مدافعان مرزهای میهن اسلامی دانستند.

وی ضمن تاکید بر انتقال ارزش های دینی و انقلابی به نسل نوپای ایران بیان داشت: آموزش بدون پرورش ارزشی ندارد و همه ما و معلمان باید آنگونه که برای تربیت فرزندان خودمان حساس هستیم در محل کار نیز متعهد و مسئولیت پذیر باشیم وهمراهی خانواده ها  با مدرسه ومراکز ، نقش مهمی در پیش برد مسائل آموزشی و پرورشی دارد .

محمد رضا محمدی  بیان کرد: مدرسه باید جای مهر، محبت، لطف و عنایت باشد و مکانی باشد که صمیمیت و انسان دوستی در دانش آموزان نهادینه شود

در ادامه "فلاحتی"بخشدار مروست نیز ضمن تبریک بازگشایی مدارس به همراهی و همدلی اولیابا مدرسه تاکید نمودندو فتح دآبادی از رزمندگان و ایثارگران دفاع مقدس نیز به بیان خاطره ای از دوران دفاع  مقدس پرداختند.

در این برنامه اولیاء ، دانش آموزان پایه اول ونوآموزان پیش دبستانی را همراهی کردند .