نمایشگر دسته ای مطالب

جلسه هماهنگی هفته شورا آموزش و پرورش مروست برگزار شد.

در آستانه فرا رسیدن هفته گرامیداشت شورای آموزش و پرورش، جلسه هماهنگی و برنامه ریزی با حضور رییس آموزش و پرورش مروست ،معاونین و کارشناسان اداره در محل دفتر ریاست اداره برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره آموزش و پرورش مروست :
رییس اداره آموزش و پرورش  منطقه مروست در این جلسه ضمن تسلیت به مناسبت شهادت سردار گرانقدر حاج قاسم سلیمانی و ایام فاطمیه ، در خصوص برگزاری جلسه هماهنگی گفت: بحمدالله وضعیت جلسات شورای آموزش و پرورش خوب است و ما از رهنمود در جهت بهره وری و کیفیت افزایی پیرو کلیه مسائل آموزش و پرورش استفاده می کنیم.

محمد رضا محمدی با توجه به نزدیکی هفته گرامیداشت شورای آموزش و پرورش خاطر نشان کرد: مناسبت ها بهانه خوبی برای تقدیر و تشکر از زحمات کسانی است که در این عرصه فعالیت می کنند، همچنین فرصت مناسبی برای مشارکت جوی در آموزش وپرورش و کم کردن تمرکز در این سازمان است. انتظار داریم با مشارکت تمامی دستگاه ها برنامه های متنوعی را در هفته مذکور شاهد باشیم.

لازم بذکر است برنامه ریزی های هفته شورای آموزش و پرورش صورت گرفته همچون(تشکیل شورای آموزش و پرورش در هفته شورا،سخنرانی مسئولین و رییس آموزش و پرورش در مدارس،قرائت پیام وزیربه مناسبت  هفته شورا  در صبحگاه مدارس،گزارش کلی شورای آموزش و پرورش در نماز عبادی سیاسی جمعه و...از جمله برنامه های هفته شورای آموزش و پرورش منطقه مروست می باشد.

گفتنی است هفته شورای آموزش و پرورش از 24-30دی ماه میباشد.