نمایشگر دسته ای مطالب

برگزاری مراسم شکوفه های حسینی وغنچه های حسینی منطقه مروست

لازم بذکر است که امسال 290نوآموز پیش دبستانی و 240دانش آموز کلاس اولی در این مقاطع در منطقه مروست تحصیل میکنند.

 

به گزارش روابط عمومی اداره آموزش وپرورش مروست:

 مراسم نمادین شکوفه های حسینی(کلاس  اولی ها)در دبستان دخترانه هاجر  ومراسم غنچه های حسینی (پیش دبستانیها)درتکیه سادات مروست با حضور "فلاحتی"بخشدار،"محمدی"ریاست اداره آموزش و پرورش،"رضوی"شهردار،"قانع"رییس شورا،"جوکار"فرمانده سپاه مروست وجمعی از مسئولین منطقه برگزارشد.

"محمدی " ریاست اداره فرا رسیدن ماه مهر،ماه مهربانی ومودت وآغاز هفته دفاع مقدس که با ایام سوگواری سرور وسالار شهیدان مقارن شده است را گرامی داشتند و آروزوی سعادت و سربلندی برای تمامی جهادگران کسب علم ودانش و حافظان اقتدار و مدافعان مرزهای میهن اسلامی دانستند.

وی ضمن تاکید بر انتقال ارزش های دینی و انقلابی به نسل نوپای ایران بیان داشت: آموزش بدون پرورش ارزشی ندارد و همه ما و معلمان باید آنگونه که برای تربیت فرزندان خودمان حساس هستیم در محل کار نیز متعهد و مسئولیت پذیر باشیم وهمراهی خانواده ها  با مدرسه ومراکز ، نقش مهمی در پیش برد مسائل آموزشی و پرورشی دارد .

محمد رضا محمدی  بیان کرد: مدرسه باید جای مهر، محبت، لطف و عنایت باشد و مکانی باشد که صمیمیت و انسان دوستی در دانش آموزان نهادینه شود

در ادامه "فلاحتی"بخشدار مروست نیز ضمن تبریک بازگشایی مدارس به همراهی و همدلی اولیابا مدرسه تاکید نمودندو فتح دآبادی از رزمندگان و ایثارگران دفاع مقدس نیز به بیان خاطره ای از دوران دفاع  مقدس پرداختند.

در این برنامه اولیاء ، دانش آموزان پایه اول ونوآموزان پیش دبستانی را همراهی کردند .